Místní skupina Českého červeného kříže Dolní Dobrouč

Mateřské centrum „U krtečka“, Kondičně-relaxační centrum „Relaxík“

Místní skupina Českého červeného kříže Dolní Dobrouč

Činnost Místní skupiny ČČK vychází ze sedmi základních principů hnutí ČK, jimiž jsou humanita, nestrannost, nezávislost, dobrovolná služba, jednota a světovost, neutralita.

Pro nejmenší děti s rodiči nabízíme: Mateřské centrum v budově Multifunkčního centra aktivního života v Dolní Dobrouči, pro seniory a ostatní relaxačně-kondiční centrum v Domě služeb v Dolní Dobrouči.

Cílová skupina: MC: Maminky s dětmi na mateřské dovolené – kojenci, batolaty, předškoláky, těhotné ženy, tatínkové s dětmi, prarodiče s vnoučaty do 6 let; Relaxík: senioři, maminky na MD a ostatní.

Mateřské centrum je místem, kde se setkávají maminky na mateřské dovolené se svými dětmi.

Děti si vyzkouší pobyt v kolektivu, učí se přizpůsobivosti, ohleduplnosti, poslušnosti, začít se osamostatňovat, získat nové kamarády a připravit se na vstup do mateřské školy. Setkávání v mateřském centru nabízí maminkám pomoc svépomoci, vzájemné naslouchání, výměnu zkušeností, dávání a přijímání, vzájemnou službu.

„Relaxík“: Pohyb – univerzální lék 21. století; cílem je rozšíření (zkvalitnění) péče o seniory, další aktivity pro seniory.

Adresa: Dolní Dobrouč 3, Dolní Dobrouč, 561 02

Tel: 605 438 574
E-mail: cck.silarova@seznam.cz
Web: www.cckuo.cz

Kontaktní osoba:

Věra Šilarová

Provozní doba:

Středa: 08:00 h – 12:00 h, nepravidelně v pondělí a dle potřeb. Možnost rozšíření provozu pro další aktivity, cvičení s dětmi, zpívání apod.